У 7-му Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби участь взяли спортсмени з Вінницького району

У 7-му Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків та молоді «Вінниця-2013», котрий проходив 22–24 листопада у Вінниці в спортклубі «Ратибор», взяли участь більше 170 спортсменів із Вінниччини, Київщини, Житомирщини, Тернопільщини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя, Придністров’я, Росії та Республіки Молдова.

Наш район у змаганнях представляли дванадцятеро атлетів: серед юнаків 1997–99 р. н. у ваговій категорії 37 кг ІІІ місце виборов Артем Смірнов, V місце – у Владислава Гончарука, Максима Бондаренко та Дмитро Ткача.

Решта наших спортсменів показали непогані, як для такого поважного представницького турніру, результати. Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Вінницької райдержадміністрації Віктор Смірнов, нагородив кубками кращого спортсмена, відзначив спортсменів кубками за волю до перемоги та за кращу техніку.

Федерація греко-римської боротьби України 

Федерація греко-римської боротьби України була створена у 2001 році. Федерація є колективним членом Асоціації спортивної боротьби України, що створена у1992 році.

Федерація греко-римської боротьби України була створена у 2001 році. Федерація є колективним членом Асоціації спортивної боротьби України, що створена у1992 році. Перший президент Федерації греко-римської боротьби УРСР - Ян Димов. Легенда спортивної журналістики, автор багатьох публікацій і книг про боротьбу і борців. У 2001 році в Міністерстві юстиції зареєстрували Федерації греко-римської боротьби України, яка стала правонаступницею Федерації греко-римської боротьби УРСР. У цьому ж році на установчій конференції президентом Федерації був обраний В. К. Кисіль.

" Не важливо яким ти спортом займаєшся,

головне, що ти ним займаєшся!

Алкоголь - розваги для бідних,

Наркотики – слабких,

Спорт для сильних! "

   Віктор Смірнов

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604