Володарем кубку міста Вінниці стала команда "У-Вей" ДЮСШ "Десна" Вінницького району

Днями пройшов кубок міста Вінниці з УШУ Сань-да серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих.

Участь взяли спортсмени з восьми спортклубів: м. Вінниці - "Взаємодія", "Україна", "Хонза", " Нокаут" , м.Бар - "ДАО" , м.Ладижин - "Хонза", м. Калинівки - "Еней",  Вінницький район - "У-Вей", смт. Стрижавка ДЮСШ "Десна".

 

Володарем кубку міста Вінниці стала команда "У-Вей" ДЮСШ "Десна" Вінницького району.

В цілому збірна команда Вінницького району отримала 9 золотих 10 срібних і 7 бронзових нагороди.

У нагородженні спортсменів прийняв участь майстер спорту міжнародного класу з боротьби, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Вінницької районної державної адміністрації Віктор Смірнов.

Команда переможець готується до Чемпіонату області, який заплановано на січень місяць, для того щоб відібрати кращих спортсменів до збірної команди Вінницької області, яка в свою чергу візьме участь у відбірковому Чемпіонаті України з УШУ Саньшоу для участі у Міжнародних змаганнях (Чемпіонаті Світу з УШУ серед юніорів та юнаків, в м.Анталія Туреччина в березні місяці та Чемпіонаті Європи з УШУ серед дорослих м. Бухарест, Румунія в квітні місяці).

Федерація греко-римської боротьби України 

Федерація греко-римської боротьби України була створена у 2001 році. Федерація є колективним членом Асоціації спортивної боротьби України, що створена у1992 році.

Федерація греко-римської боротьби України була створена у 2001 році. Федерація є колективним членом Асоціації спортивної боротьби України, що створена у1992 році. Перший президент Федерації греко-римської боротьби УРСР - Ян Димов. Легенда спортивної журналістики, автор багатьох публікацій і книг про боротьбу і борців. У 2001 році в Міністерстві юстиції зареєстрували Федерації греко-римської боротьби України, яка стала правонаступницею Федерації греко-римської боротьби УРСР. У цьому ж році на установчій конференції президентом Федерації був обраний В. К. Кисіль.

" Не важливо яким ти спортом займаєшся,

головне, що ти ним займаєшся!

Алкоголь - розваги для бідних,

Наркотики – слабких,

Спорт для сильних! "

   Віктор Смірнов

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604